Hotel Znojmo, ubytování Znojmo - Hotel Bermuda Znojmo

Ubytování v hotelu Bermuda Znojmo

Apartmány | třílůžkové pokoje |
dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje

Rezervovat ubytování

+ 42 (0) 515 223 869

Hotel Znojmo, ubytování Znojmo - Hotel Bermuda Znojmo

  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
 

19. 2. - 23. 2. 2018

Pondělí  
Polévka: Žampionová
Menu 1: Špagety s kuřecím masem, sýr
Menu 2: Vepřový rošťák, hranolky, tatarská omáčka

Úterý

 
Polévka: Květáková
Menu 1: Sekaný řízek se sýrem, vařený brambor, tatarská omáčka
Menu 2: Kuřecí gordon, bramborová kaše

Středa

 
Polévka: Vývar s kapáním
Menu 1: Kuřecí směs po mexicku, krokety
Menu 2: Hovězí guláš, houskový knedlík

Čtvrtek

 
Polévka: Gulášová
Menu 1: Kuře na paprice, těstoviny
Menu 2: Vepřový steak s fazolkami, americké brambory, tatarská omáčka

Pátek

 
Polévka: Kulajda
Menu 1: Řízek, šťouchaný brambor      
 

Svatba patří mezi největší události v životě člověka, proto zaslouží si, aby jí byla věnována okázalá pozornost. O svatbě by se, pokud možno, nemělo nic pokazit. Je tedy důležité svěřit její organizaci odborníkům. Jsme si vědomi toho, že při její přípravě je nutno postupovat vysoce profesionálně a podřídili jsme tomu naši nabídku.

V příjemném prostředí obslouženi ochotným personálem můžeme splnit každé přání, nabízíme tedy zajištění svatební hostiny právě v Hotelu Bermuda. Kromě výborné kuchyně Vám nabídneme výběr z nejlepších vín Jižní Moravy a Dolního Rakouska.

Náš tip!

PRO NOVOMANŽELE JE PŘIPRAVEN APARTMÁN ZCELA ZDARMA A PRO PRVNÍCH 15 SVATEB JE CATERING LEVNĚJŠÍ O 12% !!! Za prostory, v nichž vám hostinu připravíme, neúčtujeme žádný nájem. 

1

Svatební servis

Svatba je jeden z nejvýznamnějších dní ve Vašem životě...

Jak bude tato zvláštní událost vypadat, záleží jen na Vás, Vašich přáních a představách. Aby Váš svatební den byl dnem šťastným a bezstarostným, je třeba vše bezchybně naplánovat. Na míru Vám vypracujeme seznam všeho, na co by se nemělo zapomenout, zhotovíme kalendář svatebních příprav. Sestavíme Vám nabídku dle Vašich individuálních požadavků s využitím naší rozsáhlé sítě dodavatelů.

2

Organizace Vaší svatby

Organizaci svatby je možno zvládnout během několika málo měsíců, potřebný čas je však závislý na výběru místa, počtu svatebních hostů atd. Pokud svoji představu o svatbě máte, ale chybí Vám čas na náročné přípravy, velkou část povinností a zařizování převezmeme na sebe. Těm, kteří netuší, jak by měl jejich den "D" vypadat, sestavíme svatbu na klíč a kromě zařizování nudných formalit, vdechneme Vašemu výjimečnému dni nezapomenutelnou atmosféru.

Jestliže chcete ušetřit čas i peníze, nechejte starosti na nás a užívejte si jen radosti, které tato významná chvíle přináší. 
3

Catering Vaší svatby

Samozřejmou věcí technické zázemí na nejvyšší úrovni. K dispozici jsou Vám krásné prostory naší restaurace s kapacitou až 60 míst. Jsme ale schopni přizpůsobit se téměř jakýmkoli požadavkům ohledně místa Vaší akce. Zhostíme se přípravy exteriérů i interiérů. Kvalitní zážitek závisí v mnohém na detailech. Nenecháváme proto nic náhodě, kvalifikovaným personálem počínaje a technickými aspekty cateringu konče.

Součástí realizace cateringu jsou vždy velmi kvalitní gastronomické služby. Menu sestavíme podle přání. Náš tým zajistí pro Vaši bohatou svatební hostinu špičkovou a tradiční kuchyni se vším, co k ní neodmyslitelně patří. 

 

 

4

Kompletní servis

Zajišťujeme kompletní servis od finančních rozpočtů a svatebních formalit až po výběr prostředí pro uspořádání svatebního obřadu i svatební hostiny, nejkrásnějších svatebních šatů, zásnubních prstenů, svatebního menu, svatební kytice a výzdoby, kadeřnických a kosmetických služeb, zkrátka všeho možného i nemožného, co na Vaší svatbě nemůže chybět. 
5

Oslavy a rauty

Pro menší skupiny do 20ti osob máme několik možností. Buď je to místnost s TV a projekcí v 1. patře hotelu, nebo prostory denního a nočního baru v areálu hotelu.

6

Naši partneři

  

 

Fotogalerie

View the embedded image gallery online at:
http://www.hotelbermuda.cz/svatby-oslavy-znojmo#sigProIda90699d1b9

Položit otázku

Hotel Znojmo, ubytování Znojmo - Hotel Bermuda Znojmo

Akceptujeme platební karty:
Hotel Znojmo, ubytování Znojmo - Hotel Bermuda Znojmo

©® 2017 | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o. | CMS by Joomla!

TOPlist